Tradicinėse seniūnijų žaidynėse – nauji lyderiai

Devynių seniūnijų komandų žaidėjai iš viso jėgas išbandė šešiose skirtingose rungtyse, speciali rungtis laukė ir seniūnų, tad pasigalynėti tikrai buvo kur. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinės seniūnijų žaidynės mero taurei laimėti. Tiesa, jos sulaukė ne visų seniūnijų dėmesio – tarpusavyje iš 14 seniūnijų varžėsi dar mažiau nei pernai – devynios, jėgas išbandžiusios šešiose skirtingose rungtyse.

Seniūnijų suburtos komandos žaidė ne tik krepšinį ir futbolą, bet ir tinklinį, stalo tenisą, smiginį, jėgas teko išbandyti ir plaukimo rungtyje.

seniuniju zaidynes tauresD. Pavalkio nuotr.

3x3 krepšinio rungtyje geriausiai sekėsi pirmą vietą užėmusiai Sintautų komandai, antri liko Plokščiai, o treti – Lekėčiai.

Futbolo rungtyje pirmą vietą iškovojo Šakiai, antrą vietą užėmė Gelgaudiškio komanda, o trečią – Kriūkai.

Tinklinio rungtyje nepralenkiami buvo lukšiečiai, antri – Kidulių žaidėjai, o trečią vietą užėmė Gelgaudiškio komanda.

Stalo tenisą žaidė tiek vyrai, tiek moterys. Pirmas vietas iškovojo Dalė Vaitiekaitienė (Šakiai) ir Tomas Valauskas (Kriūkai), antras vietas užėmė Lina Poškevičiūtė (Lukšiai) ir Deimantas Indriūnas (Gelgaudiškis), trečias vietas laimėjo Paulė Domeikaitė (Sintautai) ir Darius Adomaitis (Lekėčiai).

seniuniju zaidynes taures2Šiais metais pagrindinę taurę iškovojo Vytauto Andziulevičiaus (dešinėje) vadovaujama Lukšių seniūnija, antroje vietoje palikusi Sintautų seniūniją su seniūnu Kęstučiu Birbilu priešaky, šis neatmeta galimybės kitais metais atsirevanšuoti. D. Pavalkio nuotr.

Smiginio varžybose tarp moterų pirmą vietą iškovojo Asta Rimavičienė (Kiduliai), antrą – Ingrida Jakaitienė (Sintautai), trečią – Aušra Dumčiuvienė (Gelgaudiškis). Tarp vyrų pirmas – Tomas Makūnas (Lukšiai), antras – Evaldas Jakas (Gelgaudiškis), trečias – Mindaugas Mykolaitis (Kiduliai).

Plaukimo 50 m laisvu stiliumi rungtyje tarp moterų geriausiai sekėsi ir pirmą vietą iškovojo Ingrida Jakaitienė (Sintautai), antra – Laura Dabašinskienė (Lukšiai), trečia – Jolanta Bobbe (Lekėčiai). Tarp vyrų pirmas – Artūras Kvasilius (Kriūkai), antras – Justas Mikulionis (Šakiai), trečias – Kastytis Kaminskas (Sintautai).

Beje, atskira rungtis laukė ir seniūnų – jie avėdami specialius minkštus ir didelius batus turėjo į vartus spirti didelį kamuolį. Tad gerų emocijų netrūko, o geriausiai sekėsi Kidulių seniūnei Renatai Švelnytei-Mykolaitienei, antrą vietą užėmė Lekėčių seniūnas Ričardas Krikštolaitis, trečias – Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Susumavus rezultatus pirmą vietą ir mero taurę iškovojo Lukšių komanda, antra liko Sintautų seniūnijos komanda, o trečia – Gelgaudiškio seniūnija. Tad daugkartinė šių žaidynių nugalėtoja Šakių seniūnija šiais metais liko už borto.

seniuniju zaidynes bendraD. Pavalkio nuotr.

Žaidynėse nedalyvavo Slavikų, Barzdų, Griškabūdžio, Sudargo, Kudirkos Naumiesčio seniūnijos. Beje, užkulisiuose ne pirmą kartą pasigirsta svarstymų, kad galbūt piniginiai prizai seniūnijoms, užėmusioms prizines vietas, labiau motyvuotų komandas, tad galbūt organizatoriai ateityje galėtų pagalvoti ir apie tai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.