Iš čempionato Estijoje – su medaliais

Klubo „Audra“ sportininkai čempionate pelnė penkis aukso medalius ir po vieną sidabro bei bronzos medalį. „Audros“ nuotr.

Birželio 2 d. Estijos sostinėje Taline vyko AJP „Tour Estonia National Jiu-Jitsu 2024“ Gi/NoGi čempionatas, kuriame dalyvavo būrys sportininkų ne tik iš Estijos, Latvijos, Brazilijos, Portugalijos, Italijos, bet ir Suomijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos ir kitų šalių, bei, žinoma, iš Lietuvos. Lietuvai iš viso atstovavo šeši sportininkai, iš kurių penki iš sporto klubo „Audra“.

Sporto klubo „Audra“ sportininkų rezultatai išties džiuginantys. Sportininkai į Lietuvą parvežė penkis aukso medalius ir po vieną sidabro bei bronzos medalį.

Skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose (Gi disciplinoje) aukso medalius iškovojo Jokūbas Smirnovas (iki 30 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 50 kg), Mantas Užupis (iki 34 kg), Joris Grybas (iki 42 kg). Bronzos medalis atiteko Paulinai Smirnovaitei (iki 44 kg).

NoGi disciplinoje (be kimono) auksą iškovojo E. Šimoliūnas (iki 46 kg), o sidabro medalį – P. Smirnovaitė (iki 44 kg).

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis. Klubas džiaugiasi aktyviais ir klubą bei mūsų šalį garsinančiais sportininkais.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.