COVID-19 serga per 200 žmonių

Sergamumo COVID-19 kreivė ir toliau krinta žemyn. Pirmadienio duomenimis, rajone koronavirusu sirgo 203 žmonės.

100 tūkst. gyventojų per 14 d. rajone tenka 682,8 atvejo, Lietuvoje – 943,1.
 
Septynių dienų naujų atvejų vidurkis yra 13 susirgimų per dieną. Per keturias praėjusias dienas susirgo 30 žmonių (14 moterų ir 16 vyrų), iš jų du atvejai nustatyti asmenims iki 18 m., 21 – asmenims iki 65-erių, septyni susirgimai diagnozuoti vyresniems nei 65-erių.

Lyginant su ankstesne savaite, pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, vienu padaugėjo sergamumo židinių, tad iš viso rajone jų keturi.

Per savaitę atlikti 324 testai, iš jų teigiami 36,4 proc.

Per keturias praėjusias dienas pasiskiepijo devyni žmonės, iš jų po keturis gavo trečią ir antrą vakcinos dozes, o vienas asmuo skiepijosi pirmą kartą. Iš viso rajone vakcinuota 18 tūkst. 470 žmonių arba 70,2 proc. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.