Sergamumas ir toliau mažėja

Pastarąją savaitę sergančiųjų koronavirusu mažėjo dar labiau, pandemijos pagreitis krito 28 proc.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, ketvirtadienį rajone sirgo 184 žmonės. 100 tūkst. gyventojų per 14 d. tenka 602 atvejai, Lietuvoje – 765,7.
 
Septynių dienų naujų atvejų vidurkis yra devyni nauji atvejai per dieną. Sergamumo židinių skaičius pastarosiomis dienomis nekito – tebėra keturi.

Per paskutiniąsias dienas susirgo 34 žmonės (12 vyrų ir 22 moterys), iš jų iki 18 m. – trys, iki 65-erių –22, vyresniems nei 65-erių virusas nustatytas penkiems asmenims.

Per savaitę testų atlikta 266, iš jų 33,5 proc. teigiami.

Per tris praėjusias dienas rajone nepasiskiepijo nė vienas žmogus. Iš viso pasiskiepijusių yra 18 tūkst. 470 arba 70,2 proc. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.