Kviečia teikti paraiškas dėl stipendijų

Savivaldybės administracija skelbia, kad iki rugpjūčio 21 d. 15 val. priimami dokumentai dėl socialinių stipendijų skyrimo studentams rudens semestrui (rugsėjo–sausio mėn. laikotarpiui).  

Būsimų pirmakursių atestato pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8,5 balo, o studentų semestro pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8. Stipendija skiriama tuo atveju, jei vienam šeimos nariui tenkančios pajamos per mėnesį neviršija 392,5 euro, pajamos skaičiuojamos už tris paskutinius mėnesius.
 
Bakalauro studijų studentams skiriamos socialinės stipendijos dydis yra iki dviejų bazinių socialinių išmokų per mėnesį, t. y. iki 98 eurų per mėnesį.

 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.