baneris leidinys

daile seime
Nuotr. Seime būrelis moksleivių su Seimo nariu Mindaugu Basčiu bei Kultūros ir turizmo skyriaus specialiste Aurelija Papieviene.


Pirmadienį Seimo jungiamojoje galerijoje atidaryta Šakių meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių baigiamųjų darbų paroda „Iš mokyklos fondų“, skirta Dailės skyriaus veiklos 25-mečiui paminėti.
 
Stiklines galerijos sienas, tuneliu jungiančias antruosius ir trečiuosius Seimo rūmus, papuošė 25 meno kūriniai. Eksponuojami baigiamieji darbai, sukurti įvairių metų ir laidų skirtingo amžiaus moksleivių. Temos taip pat labai skirtingos, daugeliu atvejų atspindinčios jaunųjų dailininkų savitą požiūrį į žmogų, gamtą, pasaulį. Tai tapybos, grafikos ir kompozicijos darbai, atlikti įvairiomis technikomis. Mokiniams kūrybines idėjas įgyvendinti padėjo dailininkai, dirbę ar tebedirbantys šiuo metu, – Lolita Rūgytė, Vytautas Kaunas, Kęstutis Dovydaitis, Mindaugas Pauliukas ir Jonas Maldžiūnas.

Pasak Dailės skyriaus vadėjos Lolitos Rūgytės, paroda norima atkreipti dėmesį į Zanavykų kraštą, jame vykstančias menines veiklas, profesionalaus meno puoselėjimą ir sklaidą, jaunųjų kūrėjų talentą ir darbus.

Seime dalyvavo būrys dailės skyriaus auklėtinių, juos lydėjo ne tik L. Rūgytė, bet ir J. Maldžiūnas, Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė, Seimo nario Mindaugo Basčio padėjėja Kristina Geršvaltaitienė, o Seime šakiečius sutiko ir pats Seimo narys.

Jaunųjų Šakių rajono menininkų darbų paroda Seime veiks iki lapkričio 13 dienos.

Paroda Seime – ne pirmasis renginys, skirtas Meno mokyklos Dailės skyriaus 25-mečiui paminėti – rugsėjo pabaigoje Šakiuose vyko gatvės meno diena „Piešiame savo mieste“, Rugsėjo 1-osios šventės metu prie mokyklos į grindinį įtvirtinta skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurta bronzinė žyma.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos