baneris leidinys

graffiti
Nuotr. Pats įdomiausias kūrybos procesas – trafaretų purškimas dažais ant kartono.


Balandžio pabaigoje Griškabūdžio kultūros centre 18 jaunų žmonių dalyvavo projekte „Banksy interpretacijos“, kurį įgyvendinti pasiūlė VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.
 
Daug žmonių vis dar negali suprasti, kuo skiriasi ir kaip susijusi hiphopo kultūra, muzika, šokiai, gatvės menas ir grafičiai. Projektu „Banksy interpretacijos“ VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija siekė padėti suprasti, kuo skiriasi gatvės menas ir kada vandalizmas virsta konceptualiu gatvės meno kūriniu. Banksy – Britanijos grafičių, instaliacijų, kino menininkas, pradėjęs garsėti XX a. paskutiniajame dešimtmetyje. Jo darbai reikšmingi tuo, kad dažnai neša galingą socialinę žinutę – atkreipia dėmesį į visuomenės ir pasaulio problemas.

Balandžio 26d. Griškabūdžio kultūros centre jaunimas iš Griškabūdžio, Barzdų, Baltrušių, Žvirgždaičių pavasario atostogų dieną nutarė praleisti turiningai.

Jaunimas žaidė žaidimus, mokėsi apie hiphopo kultūrą ir gatvės meną, vėliau analizavo, kas jiems svarbu ir kokią problemą norėtų atvaizduoti pasirinkdami šią meno formą. Dalis jaunimo pasirinko pavaizduoti pernelyg didelį technologijų naudojimą ir nemokėjimą betarpiškai bendrauti, kitiems rūpėjo Žemės – mūsų planetos išlikimas, kaip mes, žmonės, ją pavertėme šiukšliadėže, kiti piktinosi sprendimu nukirpti dvi savaites nuo vasaros atostogų.
Ir galiausiai pats įdomiausias kūrybos procesas – trafaretų purškimas dažais ant kartono.

Aštuonios valandos bendravimo, intensyvaus darbo, naujos grafičio technikos išbandymas ir rezultatas pranoko lūkesčius. Jaunimo darbus galima pamatyti Griškabūdžio kultūros centro galerijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos