baneris leidinys

paskauskieneGriškabūdžio bendruomenės centro vadovė Agnė Paškauskienė nestokoja ateities planų ir dėkoja bendruomenei už paramą išperkant miestelio centre esantį tvenkinį. Planuojama, kad jis bus pritaikytas visuomenės poreikiams – sutvarkyta aplinka, įrengti treniruokliai.

Nuotr. Bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė už susitelkimą dėkinga prie tvenkinio išpirkimo prisidėjusiems griškabūdiečiams.

Pasak jaunos moters, sutvarkyti miestelio centre esantį apie 46 arų tvenkinį minčių buvo seniai. Bet jis priklausė privačiam asmeniui. Viskas pasikeitė, kai pasitaikė galimybė tvenkinį išsipirkti.
 
„Suma nebuvo didelė, 5800 eurų, tad dėjome visas pastangas, kad išsipirktume ir galėtume sutvarkyti“, – sakė bendruomenės centro pirmininkė.

Kaip tarė, taip padarė. Bendruomenė ėmėsi iniciatyvos rinkti lėšas. Tačiau tai nebuvo vaikščiojimas iš kiemo į kiemą su ištiesta ranka. Bendruomenė organizavo įvairius aukcionus, šokius, labdaras ir tokiu būdu kaupė reikiamą sumą. Galiausiai trūkstamą dalį pridėjo Griškabūdžio ŽŪB. Pasak A. Paškevičienės, per du kartus buvo atsiskaityta su savininku ir dabar tvenkinys priklauso bendruomenei. Tvenkinio aplinką padeda prižiūrėti seniūnija.

Aktyvios moters vadovaujama bendruomenė parengė projektą tvenkinio išvalymui. Kol kas finansavimas negautas, bet pirmininkė viliasi, gal lėšas pavyks pritraukti ateinančiais metais. Skaičiuojama, kad maždaug už 17 tūkst. eurų būtų išvalytas tvenkinys, nuleidžiamas vanduo, paskui pasirūpinta įžuvinimu. A. Paškauskienė planuoja, kad vėliau būtų galima įrengti ir paplūdimį, lauko treniruoklius, poilsio zoną. Susitelkus įmanoma viskas. Už tai ji dėkinga visai Griškabūdžio bendruomenei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos