baneris leidinys

Nuo antradienio, kovo 13 d., UAB „NEG Recycling“ neteko teisės eksploatuoti Marijampolės mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginių gamyklą – UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras vienašališkai nutraukė sutartį su „NEG Recycling“.

„Mechaninio biologinio atliekų apdorojimo (MBA)  įrenginių operatorius UAB „NEG Recycling“ niekada, išskyrus bandomąjį laikotarpį,  nevykdė savo sutartinių įsipareigojimų, – sakė Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Bagušinskas: – operatorius neatrinko 10 proc. antrinių žaliavų; negamino kietojo atgautojo kuro (KAK) pagal sutartyje įtvirtintą standarto reikalavimą ir dar 2017 metų rugsėjo 27 d. vienašališkai sustabdė atliekų priėmimą ir rūšiavimą MBA, nors buvo įsipareigojęs veiklą vykdyti ne mažiau kaip 10 metų.“
 
Kauno apygardos teismas buvo pritaikęs laikinąsias apsaugos priemones – uždraudė MAATC nutraukti sutartį su UAB „NEG Recycling“, tačiau praėjusią savaitę MAATC teisme įrodžius, kad laikinosios apsaugos priemonės nėra būtinos, jos buvo panaikintos. Todėl 2018m. kovo 13 d. UAB „NEG Recycling“ buvo pranešta, kad sutartis su šiuo operatoriumi yra nutrūkusi, paprašyta perduoti MBA įrenginius jų savininkams – MAATC.

Tikimasi turtą perimti jau šiandien, kovo 16 d. A. Bagušinskas viliasi, kad artimiausiomis dienomis pavyks sutvarkyti reikiamus dokumentus atliekų mechaninio biologinio apdorojimo veiklai vykdyti, bus surinkta darbuotojų komanda ir bus atnaujinta MBA veikla. Ją laikinai, kol vyks konkursas naujam MBA operatoriui atrinkti, vykdys pats atliekų tvarkymo centras.

Teigiama,  kad atsisakius „NEG Recycling“ paslaugų,  mokesčiai už atliekų tvarkymą nedidės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos