Prie duobiškiečių problemų vėl sugrįš


Jau ne kartą rašėme apie Duobiškių k. (Šakių sen.) gyventojų nepasitenkinimą dėl vietos ūkininko sunkiasvorės technikos važinėjimo per gyvenvietę ir kelių gadinimą. Po paskutinio sausio pabaigoje vykusio gyventojų susitikimo su ūkininku Juozu Matijošaičiu ir Šakių seniūnu Daliumi Jasevičiumi vieningos nuomonės neprieita, tačiau, seniūnui nuėmus masę ribojančius ženklus Siesarties gatvėje, gyventojai tokį jo elgesį apskundė savivaldybės administracijai.

Kaip trečiadienį tvirtino savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, kitą savaitę jis planuoja susitikti ir su gyventojais, ir su minėtu ūkininku J. Matijošaičiu. 

„Aptarsim šią situaciją pirmiausiai su gyventojais ir su ūkininku, – teigė V. Ižganaitis. – O dėl seniūno elgesio – jis teigė, kad su gyventojais buvo sutarta, jog mėnesį, kol išveš ūkininkas iš savo ūkio derlių, leis važiuoti per tą gyvenvietę. Seniūnas priėmė sprendimą neuždengti ženklų, o tiesiog nuimti, o vėliau būtų uždėjęs vėl.“

Administracijos direktoriaus nuomone, apskritai rajono keliai nepritaikyti tokiai sunkiasvorei technikai važinėti, kai tokia nedėkinga žiema, ištisai lietus. 

„Šiuo metu žvyrkelių nei greideriuoti, nei taisyti neina. Rajone daugėja cukrinių runkelių augintojų, derlių ūkininkai veža iki sausio mėnesio, kai nuolatinis atodrėkis, keliai nepataisomai bjaurojami sunkios technikos. Taip pat ir miškovežiai dažnai kelius išgadina“, – situaciją komentavo administracijos direktorius.

„Draugo“ inf.

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.