Oficialiai pradėjo darbą


Vasario 9 d. darbą oficialiai pradėjo savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkai. Jie Lietuvos Respublikos Seime davė rašytinius pasižadėjimus.

 

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 2024 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis bei nustatė, kad tos pačios komisijos dirbs organizuodamos referendumą dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo (dėl pilietybės išsaugojimo) ir birželio 9d. vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą.

Šakių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininke dirbs Felicita Totoraitienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), kuri šias pareigas ėjo ir ankstesnių rinkimų metu. VRK skelbia, kad su ja dirbs ir 12 rinkimų komisijos narių, kuriuos pasiūlė ne tik partijos, bet ir Teisingumo ministras, administracijos direktorius. Komisijų nariai rašytinius pasižadėjimus duos jau savivaldybėje ne vėliau kaip iki vasario 21 d.

Tą pačią dieną, kai pirmininkai davė priesaikas, jiems suorganizuoti mokymai apie rinkimų organizavimo tvarką.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.