Savivaldybę ir vėl pasiekė garbės piliečio labdara

Günter Toepfer (antras iš kairės) surinktą labdarą iš Vokietijos pargabeno Šakių rajono savivaldybės vairuotojai Vidmantas Gylys (kairėje) ir Valdas Grybas (antras iš dešinės). Dalis labdaros liko čia, Šakiuose, o didesnioji iškeliavo Ukrainon. B. Wahner nuotr.

Dar gegužės pabaigoje Šakių rajono savivaldybės vairuotojai Vidmantas Gylys ir Valdas Grybas keliavo Vokietijon ir parsivežė pilną autobusą labdaros – priemonių turintiesiems judėjimo negalią, higienos reikmenų ir t.t.

Kaip žinia, tai toli gražu ne pirmas kartas, kai rajoną pasiekia geradario Günter Toepfer parūpintos dovanos. Tiesa, kaip savaitraščiui Berliner Woche komentuoja pats G. Toepfer, šioji siunta – pati didžiausia. Nemažai priemonių paaukojo vietiniai senelių namai, muiliukus dovanojo Šv. Mauricijaus katalikiškos pradinės mokyklos auklėtiniai. Dalis sėkmingai pargabentos siuntos liko Šakiuose, o kita dalis – keliaus į Ukrainą.

Priminsime, jog dėl nuolatinės labdaringos veiklos Šakių rajono garbės piliečio vardas G. Toepfer buvo suteiktas 2007 m. Anksčiau labdarą Lietuvon vyras transportuodavo pats, tačiau sulaukęs garbaus amžiaus, perkopęs 80 metus, šią misiją perleido kitiems.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.