Sezono uždarymo šventė persikėlė į miesto skverą

Sporto klubo „Audra“ sportininkai sezoną uždarė parodomosiomis varžybomis, netrūko ir apdovanojimų už pasiektus rezultatus. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 12 d. Šakių miesto skvere vyko Šakių sporto klubo „Audra“ sezono uždarymo šventė ir parodomosios technikos demonstravimo varžybos. Miestiečiams buvo suteikta galimybė gyvai, po atviru dangumi pasigrožėti klubo sportininkų meistriškumu atliekant parodomosios technikos elementus.

Varžybose dalyvavo visi norintys klubo sportininkai, kuriems tai buvo ir būdas išbandyti save kitokioje aplinkoje, ir galimybė pristatyti kovos menus.

Pirmąsias vietas iškovojo Jokūbas Smirnovas, Mantas Užupis, Evaldas Patašius ir Paulina Smirnovaitė. Antrųjų vietų laimėtojai tapo Gustas Zimnickas, Emilis Šimoliūnas, Mantas Bagdonas ir Urtė Jasevičiūtė. Trečiąsias vietas užėmė Karina Kardauskaitė, Vilius Zaicas, Nedas Šilkauskas, Mantas Jasevičius, Danielius Onusaitis, Nojus Leveckis, Laimutis Stonkus, Benas Skulsčius ir Aistis Kleiza. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais, kuriuos po sveikinimo žodžio padėjo įteikti Šakių seniūnas Dalius Jasevičius. Renginio metu taip pat buvo įteikti Budo pasai ir pažymėjimai sportininkams, gegužę laikiusiems dziudo diržus. Galiausiai paskelbti visą pusmetį sporto klube veikusios „skatinimo programos“ rezultatai (kiek dalyvauta varžybose, treniruočių lankomumas skaičius). Geriausias septynetukas apdovanotas klubo įsteigtais prizais – dviejomis nemokamomis vasaros stovyklomis Šakiuose ir Palangoje, bei Jiu-Jitsu seminaru Vilniuje. Likę varžybų dalyviai apdovanoti nemokama stovykla Šakiuose ir Jiu-Jitsu seminaru Vilniuje.

Varžyboms sportininkus paruošė treneriai Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas. Teisėjavo klubo dalininkas Algirdas Kazlauskas.

Po varžybų sportininkai vaišinosi paruoštomis vaišėmis. Renginio metu ne tik klubo sportininkai, bet visi miesto vaikai galėjo nemokamai pasišokinėti ant batutų, tad klubo sezonas uždarytas išties linksmai.
Klubas visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, dėkoja už pagalbą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.