Sezonas užbaigtas pergalingai: trečia vieta Pasaulio čempionate

Asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį Austrijoje vykusiame NABBA federacijos Pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionate Lietuvai atstovavo aštuoni sportininkai, tarp kurių ir du kraštiečiai. Vienam iš jų – aštuoniolikmečiui Pijui Rusakevičiui – sezonas buvo ypač sėkmingas – iš čempionato jis grįžo su bronzos medaliu.

P. Rusakevičius varžėsi su penkiais sportininkais Jaunimo kategorijoje iki 21-erių metų ir buvo pats jauniausias, tačiau tai nesutrukdė pelnyti medalio.

pijus sandra vytras austrija1Pasaulio čempionate ant scenos lipo du kraštiečiai sportininkai. Sandrai Kasparevičienei į Top 6 patekti nepavyko, bet Pijui Rusakevičiui fortūna buvo išties palanki – čempionate iškovojo trečią vietą. Puikiu sezonu džiaugėsi ir vienas iš jo trenerių Vytas Dielininkaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Vaikinas Pasaulio čempionate iškovojo trečią vietą ir pripažįsta tuo nustebinęs ir patį save – jam šis sezonas apskritai pirmasis.

„Sezonas prasidėjo norint sudalyvauti vienose varžybose, tai rezultatais esu max patenkintas. Šįkart minčių apie medalį nelabai ir buvo, tad pavyko tikrai galingai“, – džiaugėsi šakietis, kuriam dėl čempionato teko atidėti ir biologijos egzaminą, kuris Pijaus laukia liepos antrą dieną.

Vaikinas planuoja studijuoti Lietuvos sporto universitete, tad nuo sporto trauktis neketina, pailsėjęs svarsto galimybę ir vėl jėgas išbandyti profesionaliai.

Čempionate dalyvavo ir kraštietė Sandra Kasparevčienė, tačiau į Top šešetuką jai patekti nepavyko, sportininkė užėmė aštuntą vietą Bikini kategorijoje. Beje, šioje kategorijoje aukso medaliu pasipuošė būtent lietuvė.

„Nuotaikos išties puikios, ant scenos lipo du šakiečiai. Širdy visada tikies medalių, tad smagu, kad Pijui toks puikus sezonas, gaila, kad iki šešetuko nedaug Sandrai trūko, bet visgi Pasaulio čempionate būti aštuntai išties labai geras rezultatas. Dabar sezonas baigtas, laukia poilsis ir nauji startai ateityje“, – po čempionato kalbėjo ir sezono rezultatais džiaugėsi vienas iš sportininkų trenerių Vytas Dielininkaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.