Rajono jaunučių sąskaitoje – trys medaliai

Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Jokūbas Avgustaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 14–15 d. Druskininkuose vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame mūsų rajono jaunieji sportininkai iškovojo tris medalius.

Du iš jų (aukso ir bronzos) atiteko Šakių „Varpo“ mokyklos moksleiviui Adomui Ulinskui (treneris Algirdas Ulinskas) – 400 m bėgimo rungtyje vaikinas užėmė pirmąją vietą (rez. – 0:52,93, antrosios vietos rez. – 0:53,88), o 200 m bėgimo rungtyje trečiąją (rez. – 0:23,90, antrosios vietos – 0:23,88, ketvirtosios – 0:24,04). Sidabrą namo parsivežė rutulį stūmęs Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Jokūbas Avgustaitis (treneris Tomas Vencius), kartu išsikovojo vietą Lietuvos rinktinėje, kurios sudėtyje liepos 17 d. dalyvaus Baltijos šalių čempionate (rez. – 15,47, pirmosios vietos – 17,34, trečiosios – 14,81). J. Avgustaitis varžėsi ir ieties metimo rungtyje, čia pagerindamas asmeninį rekordą užėmė ketvirtąją vietą.

Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivis Adomas Ulinskas – 400 m bėgimo rungtyje laimėjo pirmąją vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos jaunučių čempionate taip pat dalyvavo Edilija Urbaitytė (100 m bėgimas, 200 m bėgimas), Gytis Prapuolenis (200 m bėgimas, 400 m bėgimas), Paula Savickaitė (400 m bėgimas), Kamilė Miščikaitytė (rutulio stūmimas), Augustas Zabitis (rutulio stūmimas), Vilius Ilgūnaitis (disko metimas). Moksleiviai atstovavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centrą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.