Svečiavosi žemės ūkio kooperatyvo „Baltas“ atstovai

Šakių rajono savivaldybė skelbia, jog praėjusį ketvirtadienį su meru Raimondu Januševičiumi susitiko neseniai įkurto, pieninkystėje besispecializuojančio žemės ūkio kooperatyvo „Baltas“ atstovai – ūkininkas Egidijus Kleinaitis, ūkininkas Gediminas Vėlavičius ir konsultantė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė. Į susitikimą atvyko ir ūkininkas, tarybos narys Ramūnas Kaunas.


Pasak tauragiškio E. Kleinaičio ir šilališkio G. Vėlavičiaus, kooperatyvą nuspręsta įkurti po pavasarį smogusios pieno kainų krizės, kuri ir tapo lašu, galutinai perpildžiusiu kantrybės taurę. Tad pokyčių bei geresnių sąlygų šie pasiryžo siekti surėmę pečius, o keliaudami po rajonus stengiasi susipažinti, pasikalbėti su ūkininkais, paskleisti žinią apie galimybę jungtis prie kooperatyvo.

Vizito mūsų savivaldybėje metu svečiai aplankė Petro Puskunigio vadovaujamą Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, pasidalino savo patirtimis ir užmezgė naujus kontaktus.

Savivaldybė informuoja, kad susitikimo metu buvo užsiminta ir apie pieno logistikos centro įkūrimą Šakių rajone su galimybe plėstis į pieno perdirbimo gamyklą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.