baneris leidinys

dzinsai
Verta spintoje turėti kuo daugiau universalių rūbų, kurie padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir visada jaustis ramiai, kad turėsite aprangą, kuri leis patogiai judėti ir tuo pačiu stilingai atrodyti. Vienas tokių drabužių yra džinsai moterims, kurie gali būti labai įvairūs, gali būti derinami prie labai skirtingų kitų rūbų, tad galiausiai – visada pavyks atrodyti puikiai. Tas pats drabužis gali būti dėvimas ir įprastą dieną ir vakarėlių metu, tik reikia mokėti tinkamai priderinti kitus svarbius akcentus, kurie puošia.

Vasaros metu siūlomi išpardavimai, kurie suteikia galimybę sumokėti mažiau, tačiau gauti daugiau. Per tokius išpardavimus verta įsigyti daugiau vienetų drabužių. Tokiu atveju jais puoštis ir kurti stilių galėsite visus metų laikus.
 
Džinsai moterims gali būti labai įvairūs, tad verta savo spintoje turėti bent kelis variantus, kurie puošia, padeda puikiai atrodyti, galiausiai, kurie suteikia judėjimo galimybę. Iki šiol gana klaidingai galvojama, kad džinsai yra kietas rūbas, kuris varžo. Juk pačių variantų yra labai daug, geriausias pasirinkimas – su elastanu.

Ieškodama džinsų moteris turėtų įvertinti šiuos niuansus:

•    Pirmiausia, žinoma, koks yra dydis, kadangi labai svarbus rinktis tinkamus.
•    Taip pat – spalvinę gamą, kuri labai plati.
•    Kaip jau minėjome – kinta ir sudėtinės dalys, kurios lemia minkštumą.
•    Visada galima plačiau pasidomėti gamintojais.
•    Ar yra kišenės arba kilputės diržui?
•    Bei kiti svarbūs niuansai, kurie padės rasti tinkamus džinsus.

Mėlyni džinsai, pavyzdžiui, labai puikiai atrodo greta baltų maikučių, kurios gali būti tiek labai paprastas ir taip sukurti kasdieninį stilių,  ir kiek įmantresnės, su apykaklėmis ir tuo pačiu sukurti labiau akis traukiantį, išraiškingą stilių.

Taip pat prie džinsų labai skoningai atrodo klasikinis švarkelis. Jis tarsi sukuria oficialumo įspūdį, kuris taip pat išlaiko ir lengvumo jausmą. Tai puikus pasirinkimas darbo vietoje, taip pat, einant į oficialius vakarėlius. Svarbiausia, kad džinsai bendram vaizdui suteikia bent jau šiek tiek lengvumo, tad viskas rezultatas – ne toks įpareigojantis.

Žinoma, džinsai gali būti dėvimi ir prie sportinio stiliaus maikučių. Suprantama, kad tokiu atveju kuriamas derinys, kuris labiausiai tinka kiekvienai dienai, gali būti vadinamas laisvalaikio apranga. Taip pat skoningai atrodo derinami ir kedai, kurie, vėlgi, padeda lengvai judėti ir tuo pačiu džiaugtis puikia apranga. Svarbiausia, kad tokie drabužiai, tiksliau toks stilius – atrodo labai laisvai, tačiau tam tikra prasme ir labai santūriai, tik reikia rinktis atitinkamus aksesuarus.

Kai kurie ant labai siaurų džinsų dėvi ir tunikas. Tai puiki galimybė atrodyti labai unikaliai, taip pat, patraukti aplinkinių dėmesį. Apranga suteikia daugiau moteriškumo, pabrėžia kūno linkius.

Džinsai moterims – universalus drabužis, tad Jūsų spintoje turėtų būti bent jau keli variantai. Visus įmanomus dydžius, gausybę spalvų ir modelių gera kaina rasite čia: JEANS4YOU.LT vasaros išpardavimas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos