Tradicinis ralis „Aplink Lietuvą“ šiemet užsuks ir į Šakius

Trečiadienį su rajono savivaldybės meru Raimondu Januševičiumi susitiko Lietuvos automobilių klubo prezidentas Rolandas Dovidaitis, pristatęs sumanymą – šiemet tarptautinio automobilių ralio „Aplink Lietuvą“ vieną iš etapų surengti Šakiuose.

Kaip pastebėjo Lietuvos automobilių klubo prezidentas, paskutinius 10 metų Šakių rajono savivaldybė į ralio teritoriją vis nepatekdavo, tad jis nusprendė, kad būtų pats laikas duoklę atiduoti Šakiams ir čia organizuoti automobilių lenktynes rajono savivaldybės mero taurei laimėti. R. Januševičiui pritarus šiam sumanymui, beliko tik suderinti organizacinius klausimus.
 
Planuojama, kad automobilių kolonos, kuri tradiciškai startuoja iš Kauno rotušės aikštės, savo mieste sulauksime rugsėjo 16 d. Ralyje gali dalyvauti visi norintys – tiek profesionalūs sportininkai, tiek ir mėgėjai, nuo 1996-ųjų kviečiami jėgas išbandyti ir sportininkai su negalia.  

Prestižiškiausio ralio ištakos siekia 1931m., kai liepos 24 d. 14-os automobilių ir 12-os motociklų kolona pradėjo maratoną aplink Lietuvą. Nuo 1996-ųjų šis ralis Lietuvoje vyksta kasmet.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.