Dviračių entuziastai Mindaugines minėjo savaip

vejas liepos6 zygis
Ketvirtasis „Mindauginių dviračių žygis“ sulaukė 22 dalyvių, tądien numynusių apie 110 kilometrų. Ketvirtadienio rytą iš Šakių pajudėję dviratininkai čia ir finišavo – 21 val. kartu su kitais giedojo „Tautišką giesmę“. Organizatorių nuotr.

Jei daugelis kraštiečių Valstybės dieną pradeda švęsti tik vakare, susirinkę draugėn giedoti „Tautišką giesmę“, tai dviračių entuziastus šventinės nuotaikos aplanko gerokai anksčiau, nuo pat ankstyvo ryto leidžiantis į „Mindauginių dviračių žygį“.
 
Pasak Sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ buvusio ilgamečio vadovo, žygio organizatoriaus Mindaugo Balčiūno, ši tradicija užgimė prieš ketverius metus, kai M. Balčiūno mamos, tuometinės Kudirkos Naumiesčio kultūros centro direktorės Laimos Mockevičienės iniciatyva buvo suorganizuotas pirmasis žygis.

„Pirmasis žygis buvo įtrauktas į projektines veiklas, jo pradžia buvo tokia. Po to jis tapo tradiciniu, nes labai fainas tas ratukas“, – pasakojo M. Balčiūnas.

O ar šį „ratuką“ išties galima įvardyti „ratuku“, veikiausiai kiekvienas galime nuspręsti atsižvelgdami į savo fizinę formą. Laikydamiesi maršruto Šakiai–Griškabūdis–Pilviškiai–Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai dviračių entuziastai numina apie 100 kilometrų! Tiesa, žygio metu tradiciškai sustojama papietauti Paežerių dvaro saloje, kur dalyviai vaišinami sriuba. Be to, laiko skiriama ir pažintinėms veikloms.  

„Sustojame ne tik poilsio zonose, bet turime ir edukacines programas. Šiemet lankėmės Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardoje. Jos vadas Darius Martinkevičius mums papasakojo apie sienos saugą, pasieniečių darbo principus“, – įspūdžiais dalijasi organizatorius, pridurdamas, jog žygiuose kasmet dalyvauja apie 20 žmonių, ir nors distancija gana nemaža, tačiau pasiekus finišą dalyvių veiduose dažniausiai atsispindi džiaugsmas, o ne kančia.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.