Takeliai neatlaikė audros

Štai taip po audros atrodo mineralinės dangos takeliai, vedantys nuo V. Kudirkos g. daugiabučių Siesarties pakrantės link. Seniūno Daliaus Jasevičiaus teigimu, dabar intensyvus darbymetis, tad tiksliai pasakyti, kada takeliai bus sutvarkyti, sunku. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakius užtvindžiusi audra sugadino mineralinės dangos takelius, nuo V. Kudirkos gatvės daugiabučių vedančius Siesarties pakrantės link.

Apie prastą takelių būklę „Draugą“ informavo netoliese gyvenanti skaitytoja. Moters teigimu, jai ne kartą teko matyti, kaip neapsižiūrėję, apgriuvusiu takeliu žengę žmonės vos susilaiko nepargriuvę, tad ji būgštavo, jog nelaimė čia pat.

Vis tik, pasak Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus, seniūnija apie situaciją žino, tačiau šiuo metu netrūksta kitų darbų, ant nosies miesto šventė, tad prie Siesarties vedantys takeliai bus sutvarkyti vos tik atsiras laiko ir pajėgų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.