Demokratijos šventė Šakiuose praėjo santūriai


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariai ir rėmėjai visoje Lietuvoje savaitgalį reitingavo partijos kandidatų į Seimą sąrašą. Vadinamojoje Demokratijos šventėje reitinguoti buvo ir keturi kraštiečiai – Irena Haase, Edgaras Pilypaitis, Gerda Dobrovolskytė bei Vaidas Balčiūnas.

Pasak Šakių TS-LKD pirmininko Edgaro Pilypaičio, aktyvumas Šakiuose nebuvo itin didelis – iš 142 partijos skyriaus narių reitinguoti atvyko 60, o iš užsiregistravusių 53 nepartinių – 23.

Susumavus visoje šalyje balsavusių TS-LKD narių ir prijaučiančiųjų balsus, nacionaliniame sąraše kraštiečiai išsirikiavo taip: Irena Haase atsidūrė 34 vietoje (870 balsų), Edgaras Pilypaitis – 65 (233 balsai), Gerda Dobrovolskytė – 140 (95 balsai), Vaidas Balčiūnas – 154 (80 balsų).

Na, o pirmosios vietos atrodo taip: Laurynas Kasčiūnas (4373 balsai), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (3832 balsai), Mindaugas Lingė (2636 balsai), Gintarė Skaistė (2609 balsai), Agnė Bilotaitė (2514 balsų).

Kaip skelbia TS-LKD, partijos lyderis Gabrielius Landsbergis ir premjerė Ingrida Šimonytė reitinguojami nebuvo. Reitingavimo rezultatus dar turės patvirtinti Centrinė rinkimų komisija bei Prezidiumas, galutinį kandidatų sąrašą tvirtins TS-LKD Taryba.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.