Iš štangos spaudimo čempionato – su prizinėmis vietomis

„Fortūnos“ moterų bei veteranių komandos čempionate iškovojo antras komandines vietas, prizines vietas jos pelnė ir atskirose kategorijose. „Fortūnos“ nuotr.

Druskininkuose savaitgalį vykusiame Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate dalyvavo bei medaliais pasipuošė ir būrys sporto klubo „Fortūna“ sportininkų.

Vidmantas Baublys (svorio kategorija 66 kg) užėmė dvi pirmas vietas atviroje ir veteranų M2 amžiaus grupėse bei pagerino Lietuvos veteranų štangos spaudimo rekordą – 112,5 kg.

Jaunių kategorijoje visi dalyvavę sportininkai iškovojo antrąsias vietas: Viltė Bakšinskaitė (svorio kategorija 52 kg) iškėlė 42,5 kg sveriančią štangą, Mantas Būdvytis (svorio kategorija 53 kg) – 47,5 kg, o Kajus Bogovičius (svorio kategorija iki 105 kg) iškėlė 132,5 kg.

Jaunimo kategorijoje dalyvavęs Lukas Plaušinaitis (svorio kategorija 74 kg) taip pat užėmė antrą vietą, jo rezultatas 85 kg.

fortuna stanga druskininkai2

Atviroje amžiaus grupėje Oksana Rimkienė (svorio kategorija 57 kg) iškėlė 45 kg, Ilonos Kairaitytės (svorio kategorija 76 kg) rezultatas 76 kg, abi sportininkės užėmė trečias vietas. Giedrės Vidžiūnienės (svorio kategorija 76 kg) rezultatas 57,5 kg ir ketvirta vieta. Šioje kategorijoje jėgas išbandė ir V. Bakšinskaitė, ji iškovojo trečią vietą.

„Fortūnos“ moterų komanda čempionate iškovojo antrą komandinę vietą.

Veteranų amžiaus grupėje M1 O. Rimkienė užėmė antrą vietą, I. Kairaitytė – trečią, o veteranių moterų komanda taip pat antra.

Sportininkus varžyboms parengė treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.