Kraštietis krepšininkas – naudingiausias turnyro žaidėjas

„Hoptrans“ iškovojo kelialapį į FIBA pasaulio turo etapą, o Marijus Užupis (kairėje) išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Organizatorių nuotr.

Orleane (Prancūzija) sekmadienį baigėsi FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyras, kurio nugalėtojais tapo Raudondvario „Hoptrans“.

Kaip žinia, ekipoje žaidžia ir buvę „Vyčio“ žaidėjai bei kraštietis krepšininkas Marijus Užupis, kuris išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju.

3x3 Orleans UzupisMarijus Užupis. Organizatorių nuotr.

Ketvirtfinalyje „Hoptrans“ po pratęsimo 20:18 nugalėjo „Hangzhou“ ekipą iš Kinijos, kurios pagrindą sudaro serbai. Aurelijus Pukelis pelnė 8 taškus, pergalingą tolimą metimą pataikęs ir pergalę išplėšęs Marijus Užupis – 7, Šarūnas Vingelis – 4, o Modestas Kumpys pridėjo 1 tašką, bet atkovojo net 12 kamuolių.

Kituose etapuose dramos buvo mažiau, skelbia sportas.lt. Pusfinalyje „Hoptrans“ 21:14 nugalėjo Vienos (Austrija) komandą, o finale 21:14 pranoko Fribūro (Šveicarija) ekipą. Pusfinalyje A. Pukelis sumetė 8 taškus, M. Užupis – 7, Š. Vingelis – 6, o M. Kumpys taškų nepelnė. Finale Š. Vingelis išsiskyrė su 8 taškais, A. Pukelis pelnė 6, M. Užupis – 4, o M. Kumpys – 3 taškus.

„Hoptrans“ iškovojo kelialapį į FIBA pasaulio turo etapą Lozanoje (Šveicarija).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.