Sezoną uždarė varžybomis Šilalėje

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sportininkai iš varžybų Šilalėje grįžo ne tuščiomis – parvežė aštuonis skirtingos prabos medalius. JKSC nuotr.

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) jaunieji plaukikai sezoną uždarė Šilalėje surengtomis plaukimo varžybomis ir namo grįžo su medaliais.

Varžybose taip pat dalyvavo atstovai iš Šiaulių, Mažeikių, Tauragės, žinoma, ir Šilalės. Tarp Šakių JKSC sportininkų geriausiai sekėsi Jonui Viliūšiui. Jis iškovojo dvi pirmas vietas – tiek 50 m plaukdamas nugara, tiek tokį patį atstumą plaukdamas laisvu stiliumi. Adomas Mockus tiek plaukdamas nugara, tiek laisvu stiliumi iškovojo antrąsias vietas. Jokūbas Martinaitis plaukdamas laisvu stiliumi užėmė antrą vietą, nugara – trečią. Vasarė Balašaitytė plaukdama nugara užėmė antrą vietą, o laisvu stiliumi – trečią.

Pasak trenerio Aurelijaus Marčiulionio, džiugina ne tik auklėtinių pergalės Šilalėje, bet ir visas sezonas – iš viso JKSC plaukikai dalyvavo šešeriose varžybose.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.