Plaukti mokėsi 242 antrokai


Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) baseine baigėsi visus mokslo metus vykusi nacionalinė fizinio aktyvumo programa, skirta mokyti vaikus plaukti ir formuoti saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens įgūdžius.

Kaip skelbia JKSC, projekte dalyvavo 242 Šakių rajono bendrojo ugdymo mokyklų antrų klasių mokiniai iš „Varpo“ mokyklos, Gelgaudiškio, Sintautų, Kidulių pagrindinių mokyklų, Lukšių Vinco Grybo, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Griškabūdžio gimnazijų, Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų, Lekėčių ir Plokščių skyrių.

Mokinius plaukimo paslapčių mokė Šakių JKSC plaukimo mokytojai Aurelijus Marčiulionis, Agnė Stanislovaitytė, Robertas Jakaitis ir Arnas Marčiulionis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.