Profesinio rengimo centras mokslo metus užbaigia pozityviai

Šiemet profesinio mokymo diplomai buvo įteikti 73 Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus absolventams. Čia jų pasveikinti atvyko ne tik artimieji, bet ir būrys garbių svečių ir būsimų darbdavių. V. Kučiausko nuotr.

Birželio 28 d. profesinio mokymo diplomai buvo įteikti 73 Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus absolventams. Pasak skyriaus vedėjos Marijos Jurgilienės, tendencijos nesikeičia – daugiausiai į gyvenimą šiemet išlydėta slaugytojo padėjėjo ir pardavėjo-konsultanto profesiją įgijusių mokinių.

Anot M. Jurgilienės, šiais metai buvo diplomuota 20 slaugytojo padėjėjų, 17 pardavėjų-konsultantų, taip pat diplomus įgijo būsimi staliai, apdailininkai, technikos priežiūros verslo darbuotojai bei padavėjai ir barmenai.

„Populiariausios profesijos, o ir stojančiųjų skaičius jau ilgą laiką panašūs. <...> Pernai į populiariausias specialybes netilpo visi norintys, šiais metais matysim, kaip seksis. Šiek tiek stipriau laukiam ateinančių į pirmas ir į antras gimnazijos klases, taip pat kviečiam moksleivius rinktis modulius“, – pasakojo vedėja.

Paklausta, o kokios gi bendros nuotaikos vyrauja profesinio rengimo centre, pašnekovė tikino, jog ugdymo procesas klostosi sklandžiai, mokinių pakanka, o ir specialistų dairomasi vos poros.

„Sekasi puikiai, dirbame, darbuotojų turime, nors šiandien dienai yra vienas laisvas etatas – neformaliojo švietimo organizatoriaus. Kadangi buvęs darbuotojas pasuko į verslo kryptį, tai esame paieškoje. Ir, aišku, būtų labai gerai, kad atsirastų lituanistė, nes viena labai gera mokytoja netrukus į užtarnautą poilsį išeis“, – nuotaikomis dalijosi M. Jurgilienė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.