baneris leidinys

Po to, kai Jaunimo reikalų departamentas apsilankė Šakių atvirame jaunimo centre (AJC) ir pateikė išvadas, kad centras neatitinka atvirojo jaunimo centro statuso, jei jame nedirba du darbuotojai, ir turėtų būti traktuojamas kaip atviroji jaunimo erdvė, suskubta taisyti susiklosčiusią situaciją.

Galime pasidžiaugti, kad taip reikalingas dar vienas jaunimo darbuotojo etatas buvo skubiai surastas. Tad AJC viena su jaunimu dirbusi Judita Ambrasienė sulaukė pastiprinimo.
 
Kaip informavo 0,5 etato centrui atidavęs Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovas Viktoras Lebedžinskas, nuo praeitos savaitės AJC dirba naujas Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro koordinatorius Andrius Matusevičius, vadovaujantis kūrybos studijai „Virsmas“. V. Lebedžinskas džiaugėsi, kad su juo pavyko susiderinti lankstų darbo grafiką, t.y. jis dirbs dvi valandas ryte ir dvi valandas vakare, kad tamsiuoju laikotarpiu centre dirbtų du darbuotojai.

Pasak Šakių socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, kaip ir buvo žadėta, kita reikalinga jaunimo darbuotojo etato dalis buvo skirta iš jos vadovaujamos įstaigos resursų. Jau sutarta, kad nuo spalio 1 d. 0,5 etato AJC dirbs Gelgaudiškyje atvirai jaunimo erdvei vadovaujanti Tatjana Vrubliauskienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos