baneris leidinys

Praėjusią savaitę į ataskaitinį susirinkimą rinkosi rajono agronomų asociacijos nariai. Asociacijos pirmininkas Mindaugas Bastys informavo, kad asociacijai priklauso 60 narių, o pristatydamas veiklos ataskaitą pasidžiaugė, kad tai gana skaitlinga organizacija.

„Valdyba rinkomės į posėdžius, metai asociacijoje neišsiskyrė didelėmis veiklomis, buvo gana ramūs, ko nepasakysi apie situaciją žemės ūkio sektoriuje visoje Lietuvoje. Su nerimu dėl ateities gyveno ir gyvena tiek pienininkai, tiek grūdininkai bei daržininkai. Praeitais metais išbrangusios žaliavos, konkrečiau trąšos, ši problema persiverčia ir į šiuos metus. Šiuo metu kritusios produkcijos eksporto kainos taip pat kelia nerimą. Be abejo, ir nuolat žemdirbiams augantys reikalavimai, matom, kad valdžiai tiesiog nerūpi žemės ūkis“, – kalbėjo M. Bastys paragindamas kolegas ir toliau skirti organizacijai 1,2 proc. paramą, buvo aptartos numatomos šių metų veiklos, agronomai liepos mėnesį planuoja pakeliauti po Lietuvą.
 
M. Bastys džiaugėsi, kad kolektyve ne vienas nusipelnęs agronomas, šiemet gretos dar pasipildė, susirinkimo metu Lietuvos agronomų asociacijos Garbės nario vardo apdovanojimas buvo įteiktas šakietei agronomei Jūratei Dūdaitienei.

Susirinkime dalyvavo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Technologinių paslaugų skyriaus vadovas Rimas Magyla, kuris pristatė tyrimų, atliktų ir rajono ūkininkų laukuose, naudojant biologines apdirbimo priemones, rezultatus.

Šiųmečio susirinkimo metu Šakių agronomų asociacijos gretas papildė naujas narys – Plokščių ŽŪB agronomas Juozas Kardauskas.

„Nors ir kokie sunkumai puola, mums, žemdirbiams, juos reikia įveikti, auginti derlių, rūpintis, kad tas derlius būtų geras, kokybiškas, tinkamai nuimtas ir sėkmingai parduotas. Be abejo, dirbti turim atsakingai, saugoti gamtą. Todėl ir norisi palinkėti: kad ir kokie sunkumai mus užgriūna, išeitį turime rasti“, – kalbėjo M. Bastys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos