Iš Baltijos veteranų čempionato grįžo ne tuščiomis

Du iš šešių medalių į Šakius parvežė Aldona Pikčilingienė (trečia iš dešinės), pirmąsias vietas iškovojusi mišriuose ir moterų dvejetuose. Šakių KiSK nuotr.

Praėjusį šeštadienį Prienuose vyko Baltijos veteranų badmintono čempionatas, kuriame tarp 164 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos jėgas išbandė ir Šakių kultūros ir sporto klubo (KiSK) sportininkai.

Dalyviai varžėsi amžiaus grupėse nuo 35+ iki 70+ vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose.

Čempionate dalyvavo šeši Šakių KiSK nariai ir namo parsivežė šešis medalius!

Aldona Pikčilingienė mišriuose dvejetuose bei moterų dvejetuose 60+ kategorijoje iškovojo pirmąsias vietas.

Egidijus Peleckis mišriuose dvejetuose 55+ amžiaus kategorijoje užėmė trečią vietą. Asta Rėčkuvienė pirmąsias vietas iškovojo moterų vienetuose ir moterų dvejetuose amžiaus kategorijoje 40+, o Inga Bankauskienė mišriuose dvejetuose amžiaus kategorijoje 35+ buvo antra.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.