baneris leidinys

kaledine_mugeZanavykų krašto muziejaus darbuotojų iniciatyva antrus metus iš eilės Šakiuose buvo surengta Kalėdinė mugė, draugėn subūrusi gražų būrį prekeivių su rankų darbo gaminiais. Prekybininkų pastebėjimu, mugėje apsilankė kiek mažiau žmonių nei pernai, bet pirkimas buvo didesnis.

Nuotr. Antrus metus prieš Šv. Kalėdas  šakiečius įsigyti norimą darbą ar dovanėlę kvietė rankų darbo mugė.  

Belaukiant didžiųjų metų švenčių, antrus metus iš eilės šakiečiai buvo kviečiami apsilankyti kultūros centre „Jaunystė“ gruodžio 17 -18 dienomis vykusioje Kalėdinėje rankų darbo mugėje. Pasak organizatorių, juk daug mielesnė  ir jaukesnė kalėdinė dovana, sušildyta rankų. Siūtus, nertus, megztus, siuvinėtus, veltus, drožtus mielus dirbinius pardavinėjo ne tik šakiečiai, bet ir kitų miestų prekeiviai.

Prekeiviai spinduliavo gera nuotaika, buvo itin šnekūs. Kai kurie jų kukliai siūlė įsigyti vieną ar kitą prekę. Už itin išpopuliarėjusias riešines šiemet buvo prašoma nuo 20 iki 50 litų. Porą kojinių ar pirštinių buvo galima įsigyti už 10 ir daugiau litų, moherinius šalikus - po 60 litų.
 
Bene labiausiai nustebino vilkaviškietis Gediminas, rodos, taip jaukiai įsitaisęs tarp savo paties nėrinių. Nė kiek nesidrovėdamas jis už prekystalio demonstravo puikius nėrimo sugebėjimus. Antrus metus Šakiuose savo dirbiniais prekiaujantis Gediminas pastebėjo, kad šiemet mugėje apsilankė kur kas mažiau žmonių, tačiau pajuto, kad perkamumas buvo kur kas geresnis nei pernai. Panašu, jog žmonės mugėje lankėsi tiksliai žinodami, ko nori.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos