Meilė profesionaliam sportui užgimė dar gimnazijoje

Iš Lukšių kilęs Algimantas Žemaitaitis savo ateitį sieja su aviacija, bet profesionaliai treniruojasi ir vidutinių distancijų bėgimams bei džiaugiasi puikiais rezultatais. Asmeninio archyvo nuotr.

„Norint pasiekti gerų rezultatų, turi patikti tai, ką darai. Aviacija mane supa ne tik studijose, tačiau ir darbinėje veikloje, o ir nemažai draugų yra sutikti studijuojant universitete, tad man šis sektorius ypatingai artimas širdžiai ir įdomus“, – sako Kazimiero Simonavičiaus universitete aviacijos vadybą trečius metus studijuojantis Algimantas Žemaitaitis, beje, kilęs iš Lukšių.

Kaip skelbia sportas24.lt, Algimantas sostinėje greitai susirado ne tik draugų, bet ir mėgstamą veiklą – bėgimą, kuris tapo profesionalaus sporto karjeros pradžia. KSU studentas profesionaliai treniruojasi vidutinių distancijų bėgimams ir džiaugiasi puikiu rezultatu – 2024 metų žiemos sezono iškovotu 800 metrų bėgimo Lietuvos čempiono titulu.

Beje, meilė šiai sporto šakai užgimė dar besimokant Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje, tad Algimantas už šį hobį, kuris padeda atitrūkti nuo visko ir kelti sau papildomus tikslus, dėkoja ir mokytojui Vytautui Strokui.

Be Aviacijos vadybos studijų ir sporto, Algimantas savo laisvalaikį skiria kelionėms, draugams ir savo šuniukui Džiugui.

Beje, A. Žemaitaičio studijos Kazimiero Simonavičiaus universitete jam nebuvo pirmos, tačiau dabar savo pasirinkimu jis užtikrintas.

„Savo ateitį sieju su aviacija. Šiuo metu mane labiausiai domina darbas oro uostuose, jų infrastruktūros planavimas, rizikų ir krizių valdymas. Kaip tik planuoju oro uoste atlikti praktiką, po kurios tikiuosi dar aiškiau išsigryninti ateities planus“, – teigia KSU studentas.

Į klausimą, kaip pavyksta suderinti studijas, darbą ir sportą, Algimantas sako, kad svarbu išmokti planuoti savo laiką.

„Disciplina, laiko planavimas, kantrybė, užsispyrimas ir kryptingas rezultato siekimas praverčia ne tik sporte, bet ir studijose“, – sportas24.lt sako kraštietis, o gerais žodžiais savo buvusį mokinį prisimena ir V. Strokas, besidžiaugiantis, kad Algimantas ir toliau siekia sporto aukštumų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.