baneris leidinys

Šakių miesto vietos veiklos grupė (VVG), siekdama išsiaiškinti miesto bendruomenės problemas ir poreikius, kviečia atlikti apklausą.

Šakių miesto VVG su Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto „Šakių miesto 2024–2029m. vietos plėtros strategijos parengimas“. Skirtas 9 tūkst. 997 eurų ir 37 centų finansavimas. Parengta strategija turi būti pateikta LR Vidaus reikalų ministerijai iki spalio 30 d. Strategijos rengimo veiklos jau pradėtos kovo mėnesį, įvyko keletas susitikimų su įstaigų ir organizacijų atstovais, potencialiais sociokultūrinių, socialinių, profesinio informavimo ir kitų paslaugų teikėjais.
 
Šiuo metu Šakių miesto VVG vykdo anketinę apklausą, siekdama išsiaiškinti miesto bendruomenės problemas ir poreikius. Anketos nuoroda paskelbta Šakių miesto VVG bei savivaldybės puslapiuose ir „Facebook“ paskyrose.

Paskutiniame Šakių miesto VVG valdybos posėdyje buvo priimti du nauji asociacijos nariai, prie organizacijos kviečiami jungtis ir kiti juridiniai asmenys, vykdantys veiklą Šakių mieste.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos