baneris leidinys

Iki liepos 12 dienos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriuje gabūs jaunuoliai iš socialiai remtinų šeimų gali pateikti prašymus vardinei Kerol Martin Gruodis atminimo švietimo fondo stipendijai gauti.
 
Šiomis stipendijomis siekiama sudaryti galimybę gabiems, tačiau dėl sunkių materialinių sąlygų negalintiems studijuoti  jaunuoliams siekti mokslo. Pretenduoti į Fondo skiriamas stipendijas gali 2013 m. baigiantys bendrojo ugdymo vidurinę mokyklą arba gimnaziją jaunuoliai, atitinkantys šiuos reikalavimus: gerai arba labai gerai baigę vidurinę mokyklą ar gimnaziją, dalyvavę rajono, šalies mokslo ar humanitarinėse olimpiadose arba konkursuose ir tarptautiniuose menų konkursuose, gyvena šeimose, kuriose vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį (525 Lt).

Stipendija, kurios dydis  140 JAV dolerių, skiriama tik valstybinių universitetų I kurso bakalauro studijų studentams vienam semestrui (5 mėnesiams), jų mokėjimas gali būti tęsiamas, jei pasibaigus semestrui studento Fondui pateiktoje pažymoje apie pažangumą pažymių vidurkis yra ne mažesnis nei 8,5.

Pretendentai savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui turi pateikti:

-  užpildytą Fondo paraiškos formą ir šiuos dokumentus: brandos atestato ir jo priedo kopiją, patvirtinimą apie dalyvavimą rajono, šalies olimpiadose, konkursuose bei tarptautiniuose menų konkursuose arba ten gauto diplomo kopiją, socialinio darbuotojo, tikrinusio šeimos buities sąlygas, surašyto tyrimo akto kopiją;
-  laisvos formos laišką, kuriame turi būti pagrindžiamas noras studijuoti;
-  mokyklos direktoriaus rekomendaciją.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos