baneris leidinys

Šakių Zanavykų turgaus maisto produktų prekiautojai vėl gali grįžti prekiauti į turgavietę – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Marijampolės departamento specialistai informavo, jog su turgaus savininku suderino klausimus dėl higienos normų pažeidimų šalinimo ir vėl leista vykdyti maisto produktų prekybą pačioje turgavietėje.

Dar balandžio pradžioje rašėme, kad UAB „Zanavykų turgus“ šeimininkas, užuot suskubęs šalinti VMVT tarnybos rastus higienos normos pažeidimus, atsisakė maisto tvarkymo subjekto pažymėjimo ir maisto prekiautojams su produkcija teko išsikelti į automobilių stovėjimo aikštelę, nes nebuvo galima tos veiklos vykdyti pačiame turgaus kieme. Praėjusią savaitę VMVT informavo savivaldybę, kad pavyko suderinti prekybos vietą su turgaus savininku ir prekyba viduje vėl leidžiama. VMVT Marijampolės departamento direktorius Gediminas Gvazdaitis sako, jog turgaus savininkas pateikė informaciją, kad trūkumai pašalinti, o prekybininkams yra galimybė naudotis parduotuvės pastato viduje esančiu tualetu, todėl pagrindo nesuteikti leidimo prekiauti šiuo metu tarnyba neturi.
 
„Tikimės, kad jie laikysis tos tvarkos, kurią mums aprašę atsiuntė suderinimui. Jeigu laikysis tvarkos, tai viskas bus gerai. Kol kas mes nevažiavome tikrinti, bet artimiausios kontrolės metu mes pasižiūrėsime, ar yra laikomasi to, kas buvo apraše surašyta“, – patikino G. Gvazdaitis.

Nuo šiol vėl turguje galima prekiauti savos gamybos žemės ūkio ir maisto produktais nuo laikinųjų prekybos įrenginių, iš automobilių, specializuotų automobilių ar priekabų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos